
Наповнювач Matala Flex Media Black 2м x 1м x 3.8см (колір - чорний) FSM190
- В наявності
- Код: FSM190
6 031 ₴
+380 (63) 290-77-47
0662533553
- +380 (66) 253-35-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наповнювач для фільтра Matala - це новаторський та дуже прогресивний матеріал для різних фільтрів та біофільтрації. Мат має відкриту високо аеробну тривимірну 3D структуру. Хаотично переплетені волокна утворюють сітчасту структуру з певним розміром пор. Розмір пор для різних кольорів наповнювача різний. Мати з великою пористістю частіше використовують в якості механічної очистки води. А мати із малою пористістю мають значну поверхневу площу, тому,і забезпечують високоефективну біологічну очистку та тонку механічну фільтрацію. Але головною особливістю наповнювачів для фільтра Matala є те, що їх дуже легко і зручно чистити та очищати від бруду і зайвого біообростання біоплівкою. Матеріал легко розрізається, надійно міцний та зручний у використанні для різних систем водоочистки. На сьогодні матеріали Matala застосовуються в багатьох галузях народного господарства, а саме:
- біологічна очистка в системах Аквакультрури;- фільтрація води ставків та озер;- очистка стічних вод та видалення смердючих газів в біореакторах ;- дренажні та зливові системи;- стінки охолодження при випаровуванні води;- для організації штучних садів на дахах будівель та спорудах;- та інше
Матеріал Мата з успіхом можна використовувати в таких виробах, як:- вихровий сепаратор з Matala середньої щільності;- відстійник з Matala низької та середньої щільності;- листи Мата високою або надвисокої щільності забезпечують Нітрифікація близько 450mg TAN / m2 / day;- зрошувальні біофільтри; Мати Матала встановлені безпосередньо в ставку можуть бути місцем нересту для риб, притулком і місцем зростання маленьких риб і креветок. Також, мати можна використовувати для вирощування живого корму для риб.
Розміри та характеристики вказані в таблиці.
Виробник:Matala Water Technology Co., Ltd
Основні | |
---|---|
Виробник | Matala |
Країна виробник | Польща |
Стан | Новий |
Діаметр | 1.7 мм |
Маса | 3.7 кг |
Размеры | |
Ширина | 1 мм |
Довжина | 2 мм |
Користувацькі характеристики | |
Матеріал | Спеціальний гнучкий пластиковий матеріал |
Загальна площа поверхні | 190 м2/м3 |
Особливості | Для фільтрації та біологічного очищення води |
Товщина | 3.8 мм |
- Ціна: 6 031 ₴