
влевовправо
Насос Bridge 0,25кВт, 5 куб.м/год (1 1/2" РВ)
- В наявності
- Код: BC2513
8 753 ₴
+380 (63) 290-77-47
0662533553
- +380 (66) 253-35-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос Bridge BC2513 - ідеальний вибір для вашого басейну чи фільтраційної системи!
Насос має наступні характеристики:
- Потужність: 0,25 кВт.
- Продуктивність: 5 куб.м/год.
- Підключення: РВ 1 1/2".
- Сумісність: з фільтром (бочкою) діаметром 300-350 мм.
Особливості та переваги:
- Насос рекомендується встановлювати нижче рівня води.
- Оснащений передфільтром для додаткового очищення води.
- Прозора кришка передфільтра (матеріал - акрил) дозволяє легко спостерігати за станом фільтра.
- Виготовлений із антикорозійних матеріалів для тривалого терміну служби.
- Крильчатка виготовлена з термопластика, поєднаного із скловолокном, що забезпечує високу міцність і надійність.
- Знижений рівень шуму завдяки високоякісним механічним ущільненням.
- Оснащений термозахистом для безпечної роботи.
- Водонепроникність IPx5.
- Система ізоляції розрахована на температуру до 68 °C.
- Має пробку для зливу води на зимовий період.
Гарантія - 1 рік. Насос Bridge BC2513 - це найкращий вибір для вашого басейну чи фільтраційної системи, забезпечуючи ефективну роботу та довговічність!
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 5,1 кг кг |
| Країна-виробник | Китай |
| Напруга живлення | 220-240 В / 50 Гц |
| Потужність | 0,25 кВт кВт |
| Продуктивність | 5 м³/г при тиску 4 м л./с. |
| Підключення | 1 1/2" РВ |
| Ток | 1 А |
| Торгова марка | Bridge |
- Ціна: 8 753 ₴



