
влевовправо
Насос Bridge 1 кВт, 20 куб.м/год (1 1/2" РВ)
- В наявності
- Код: BC2530
16 063 ₴
+380 (63) 290-77-47
0662533553
- +380 (66) 253-35-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос Bridge BC2530 - це потужний і надійний вибір для вашого басейну. Завдяки високопродуктивному енергоефективному двигуну потужністю 1 кВт і пропускною здатністю 20 куб.м/год, цей насос ідеально підходить для всіх наземних та занурених басейнів.
Переваги насоса Bridge BC2530:
- Висока продуктивність: Потужність 1 кВт і пропускна здатність 20 куб.м/год забезпечують ефективну роботу насоса.
- Енергоефективність: Зменшене споживання енергії дозволяє заощадити кошти на електроенергії.
- Стійкість до корозії: Усі компоненти виготовлені з матеріалів, стійких до корозії, що забезпечує тривале використання.
- Надійність і довговічність: Лопатка виготовлена з пластику високої міцності інженерного класу, а механічні ущільнення забезпечують тривалу й тиху роботу.
- Термічний захист двигуна: Двигун обладнаний термічним захистом, який запобігає перегріванню, підвищує безпеку та надійність.
- Водонепроникність: Клас водонепроникності IPX5 забезпечує 100% захист від крапель.
- Простота обслуговування: Прозора кришка попереднього фільтру дозволяє легко оглядати та очищувати насос, а зливний патрубок забезпечує легке обслуговування.
- Сертифікація і відповідність стандартам: Усі насоси розроблені та виготовлені відповідно до вимог агентств CE, GS та SAA.
Особливості встановлення:
Опціональні роз'ємні муфти(придбаються окремо): ПВХ роз'ємні муфти з ABS полегшують установку та обслуговування насоса:
- BD1386 - Муфта роз'ємна 1 1/2 " РН х 50 мм (КВ).
- BD1384 - Гайка накидна ПВХ (перехід 1 1/2" РВ - 50 мм КВ), европейський стандарт.
- BD1382 - Гайка накидна ПВХ (перехід 1 1/2" РВ - 1 1/2" КВ), американський стандарт.
Насос Bridge BC2530 – це ваш надійний помічник у догляді за басейном. Його висока продуктивність, довговічність і енергоефективність роблять його ідеальним вибором для будь-якого басейну.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 13,7 кг кг |
| Країна-виробник | Китай |
| Напруга живлення | 220-240 В / 50 Гц |
| Потужність | 1,1 кВт кВт |
| Продуктивність | 20 куб.м/г при тиску 6 м л./с. |
| Підключення | 1 1/2" РВ |
| Розмір пакування (ДхВхШ) | 58,5х21х32 см |
| Ток | 5 А |
| Торгова марка | Bridge |
- Ціна: 16 063 ₴


