
Прожектор Bridge світлодіодний під плівку 25 Вт, 12 В, 351 LED, 1100 lm, RGB
- В наявності
- Код: BC0724-25-RGB
8 740 ₴
+380 (63) 290-77-47
0662533553
- +380 (66) 253-35-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Тип обладнання | прожектор |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 351 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Облицювання басейну | плівка ПВХ / скловолокно / поліпропілен |
| Потужність | 25 Вт кВт |
| Режим | зміна кольорів |
| Розміри | 290 х 127 мм |
| Світловий потік | 1100 Лм |
| Торгова марка | Bridge |
- Ціна: 8 740 ₴
