
Прожектор світлодіодний під бетон 25 Вт, 12 В, 360 LED, 800 lm, RGB
- В наявності
- Код: BC0723-24-RGB
6 947 ₴
+380 (63) 290-77-47
0662533553
- +380 (66) 253-35-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Потужність | 25 Вт |
| Світловий потік | 800 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | прожектор |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 360 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Облицювання басейну | плитка / мозаїка |
| Режим | зміна кольорів |
| Розміри | 290 х 127 мм |
| Торгова марка | Bridge |
- Ціна: 6 947 ₴
