
влевовправо
Фільтраційна установка Bridge TOP, 4,5 куб.м/год, 0,25 кВт, 4-х поз.клапан
- В наявності
- Код: BC2012
13 408 ₴
+380 (63) 290-77-47
0662533553
- +380 (66) 253-35-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пісочна система фільтрації Bridge BC2012 зі споживанням енергії 0,25 кВт - ідеальне рішення для енергоефективного та якісного очищення води в басейні від механічних забруднень. Установка розрахована для очищення басейнів об'ємом до 22 м3.
Особливості комплекту:- насос без передфільтра;
- компактність;
- 4-х позиційний клапан;
- бочка виготовлена з якісного поліетилену;
- в комплекті спеціальний аксесуар для зручності засипання піску;
- верхнє підключення клапана здійснено за допомогою хомута, що дуже просто та зручно в експлуатації.
- FILTER – фільтрація. Вода проходить через фільтруючий елемент (пісок, скло) та повертається очищена у чашу басейну.
- BACKWASH – режим промивання фільтруючого елемента. Потік води розпушує пісок знизу нагору і брудна вода йде на каналізацію.
- RINSE - використовується при першому запуску, а також після режиму очищення фільтра (видаляє залишкові забруднення та дрібну фракцію з фільтруючого елемента).
- WINTER – для консервації басейну (клапан повністю відкритий).
Фільтраційна установка Bridge BC2012 – це готове бюджетне рішення для невеликого басейну, що дозволяє якісно здійснити циркуляцію води та її механічне очищення.
Щоб запустити систему, Вам знадобиться ще 19 кг кварцевого піску. Пісок завжди купується окремо.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Загрузка піску | 19 кг |
| Країна-виробник | Китай |
| Модель насоса | BC2512 |
| Потужність насоса | 250 Вт |
| Продуктивність | 4.5 куб.м/год л./с. |
| Підключення | внутрішня різьба 1 1/2 дюйма; штуцер на 32/38 мм у комплекті |
| Рекомендована фракція піску | 0,4-0,8 мм |
| Торгова марка | Bridge |
- Ціна: 13 408 ₴


