
влевовправо
Тепловий насос Bridge BP-35HS-A, 4,3 кВт, Wifi, тепло/холод
- В наявності
- Код: BP-35HS-A-r32
41 595 ₴
+380 (63) 290-77-47
0662533553
- +380 (66) 253-35-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
За допомогою теплового насоса Bridge Ви можете насолоджуватися приємним купанням у невеликому басейні або освіжаючою водою у купелі, не витрачаючи багато електрики. Це пристрій, який ефективно перетворює тепло з повітря на тепло для води, а за потреби, може працювати, як охолоджувач.
Особливості теплового насоса BP-35HS-A-r32:- Розрахований на басейни об'ємом до 15 куб.м;
- Працює, як на підігрів (max +35 °C), так і на охолодження води (min +5 °C);
- Надійна конструкція забезпечує функціонування навіть в морозні дні, при температурі навколишнього середовища до -13 °C;
- Автоматичне розморожування;
- Функція самодіагностики - на дисплей виводиться код помилки;
- Японський компресор Toshiba;
- Холодоагент - R32 (більш екологічний за інші);
- Теплообмінник титановий в ПВХ корпусі дозволяє використання теплового насоса в басейні з солоною водою;
- Оснащений чотирма системами безпеки;
- Низький рівень шуму;
- Компактні розміри.
Тепловий насос підключається до однофазної мережі і має бути заземлений.
Гарантія на тепловий насос становить 1 рік.
Для ефективної роботи теплового насоса рекомендовано використовувати накриття на басейн для мінімізації теплових втрат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Користувальницькі характеристики | |
| C.O.P. (повітря і вода 26°C) | 6 |
| C.O.P. (повітря15°C, вода 26°C) | 4.7 |
| EER (повітря 35°C, вода 28°C) | 3.4 |
| Wifi керування | Да |
| Вага нетто/брутто | 31 / 35 кг |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальний рівень шуму (10 м) | 39 dB (A) |
| Напруга живлення | 220-240 В / 50 Гц |
| Номінальний струм | 3.3 А |
| Об'єм басейну (рекомендація) | 10-15 м3 |
| Потужність охолодження (повітря 35°С, вода 28°С) | 2.7 кВт |
| Підключення | діаметр 50 мм |
| Рекомендований проток | 3.5 м3/г |
| Розмір нетто (ДхШхВ) | 660х265х495 мм |
| Розмір пакування (ДхВхШ) | 750х320х520 мм |
| Споживана потужність (A15/W26) | 0.68 кВт |
| Споживана потужність (A26/W26) | 0.72 кВт |
| Споживана потужність (A35/W28) | 0.8 кВт |
| Теплова потужність (повітря 15°C, вода 26°C) | 3.2 кВт |
| Теплова потужність (повітря і вода 26°C) | 4.3 кВт |
| Теплообмінник | Титановий у ПВХ корпусі |
| Тип компресора | Ротаційний |
| Торгова марка | Bridge |
| Холодоагент | R32 |
- Ціна: 41 595 ₴



