
влевовправо
Сходи Bridge Mixta, 4 сходинки, нержавіюча сталь
- В наявності
- Код: SF415-S
9 337 ₴
+380 (63) 290-77-47
0662533553
- +380 (66) 253-35-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сходи для басейну Mixta, виготовлені з нержавіючої сталі AISI 304, стануть ідеальним вибором для вашого басейну. Ця високоякісна драбина з чотирма щаблями забезпечать вам безпеку і комфорт під час купання.
Щаблі з антиковзним тисненням забезпечують надійне зчеплення, запобігаючи ковзанню. Діаметр поручня 42 мм гарантує зручне та надійне тримання, а товщина металу 1 мм підсилює міцність конструкції, забезпечуючи довговічність використання.
Сходи Mixta – це не лише практичний, але й стильний додаток до вашого басейну, який зробить ваш відпочинок ще приємнішим і безпечнішим.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 10,5 кг кг |
| Габарити | A (ширина драбини) = 500 мм ; B (висота драбини) = 1828 мм ; С ("умовна" глибина драбини) = 531 мм ; D (висота поручня) = 702 мм ; E (відстань від щабля до стіни басейну) = 219 мм ; F (висота до 1-го щабля) = 243 мм ; G (відстань між щаблями) = 250 мм |
| Діаметр поручня | 42 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість щаблів | 4 |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча саль AISI 304 |
| Розмір пакування (ДхВхШ) | 187х49,5х9,5 см |
| Товщина металу | 1 мм |
| Торгова марка | Bridge |
- Ціна: 9 337 ₴





