
Генератор хлора Bridge EC Pro з Wi-Fi, 4 г/год
- В наявності
- Код: ECpro4
12 036 ₴
- +380 (66) 253-35-53
Розумний соляний генератор хлору EC PRO дозволяє легко керувати дезінфекцією басейну об'ємом до 18 м.куб. за допомогою телефону або планшета, забезпечуючи чисту воду для сімейного відпочинку в будь-який час і в будь-якому місці.
EC PRO генератор хлору - інтелектуальний пристрій, працює адаптивно при низьких рівнях солі (1000ppm).
Інтелектуальне нагадування про низький рівень солі для зручного користування.
Встановіть розмір свого басейну та вчасно отримуйте розумні нагадування про додавання солі до ідеального рівня (3500 ppm).
За допомогою програми Smart Life користувачі можуть дистанційно керувати генератором та керувати ним через мережу.
Переваги генератору хлору EC PRO- Інтелектуальне управлня: ви можете керувати своїм генератором EC PRO за допомогою APP TUYA.
- Самоадаптація роботи: генератор адаптується до зменшення викиду хлору під час роботи з низьким вмістом солі.
- Нагадування про дефіцит солі: він також підказує необхідну кількість солі, коли є дефіцит.
- Функція самоочищення: шляхом автоматичної зміни полярності відбувається очистка генератора, що запобігає накопиченню кальцію на титанових пластинах. Час реверсування 2/4/6/8 годин.
- Регулювання кількості виробництва хлору: легко відрегулюйте виробництво хлору відповідно до ваших потреб простим натисканням кнопки.
- BOOST в один клік: прискорення виробництва хлору для ефективного знищення мікроорганізмів в різних ситуаціях.
- Пам'ять про збій живлення: автоматично відновлює попередній робочий стан після відновлення живлення.
- Безпечний режим: хлоратор солі автоматично вимикається, коли виявляє низький рівень води, щоб запобігти пошкодженню обладнання.
Зробіть свій басейн безпечним та комфортним – обирайте розумний генератор хлору EC PRO вже сьогодні!
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Wifi керування | Да |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне виробництво хлору | 4 г/рік |
| Напруга живлення | вхід: AC 100-240V, вихід: DC 12V |
| Об'єм басейна | ≤ 18 м³ |
| Підключення (вода басейна) | 1,5" / φ 50 мм |
| Рекомендований рівень солі | 3500 ppm (3,5 г/л) |
| Розміри | 297,5х122х153 мм |
| Ток | ≤ 2 А |
| Торгова марка | Bridge |
- Ціна: 12 036 ₴




