
Інвертор SOLAX Power Х1-HYBRID 6 kW-D
- В наявності
- Код: X1-Hybrid-6-D
47 967 ₴
- +380 (66) 253-35-53
- Підтримує до 200% потужності фотоелектричних панелей (PV), з можливістю перезавантаження до 110% змінного струму.
- Підвищена ефективність зарядки та розрядки до 97%.
- Вбудована функція відстеження тіні для максимізації виробітку енергії.
Економічність- Підтримує вхідний постійний струм до 16 А, що дозволяє використовувати потужні сонячні панелі.
- До 150% фотоелектричної потужності для зберігання та використання.
- Зберігання надлишкової енергії у батареї для подальшого використання.
- Низька початкова вихідна напруга, що забезпечує довший час роботи інвертора.
Безпека- Захист від зовнішніх впливів за стандартом IP65.
- Інтегрований захист від перенапруги (SPD) для безпеки системи.
Інтелектуальність- До 150% EPS потужності протягом 10 секунд.
- Час перемикання <10 мс для безперебійної роботи.
- Швидке налаштування за допомогою U-диска.
- Сумісність як з літій-іонними, так і зі свинцево-кислотними акумуляторами.
- Система контролю навантаження з реакцією до 0,3 с.
- Інтелектуальне керування енергоспоживанням, наприклад, для теплових насосів.
- Можливість паралельного підключення до мережі та роботи в автономному режимі (до 15 кВт).
- Підтримка 5 режимів роботи та 2 періодів зарядки.
- Сумісність з віртуальними електростанціями (VPP) та допоміжними послугами на енергетичному ринку.
Чому варто обрати X1 Hybrid G4?Інвертор четвертого покоління SolaX поєднує в собі ефективність, безпеку та інтелектуальні рішення в компактному дизайні, що дозволяє легко встановити його однією людиною. Завдяки підтримці до 200% потужності PV, високій ефективності зарядки та розрядки, а також вбудованій функції відстеження тіні, цей інвертор забезпечує максимальну продуктивність навіть у складних умовах. Захист IP65 гарантує довговічність, а сумісність із потужними сонячними панелями робить його ідеальним вибором для зберігання надлишкової енергії.
X1 Hybrid G4 забезпечує інтелектуальне керування навантаженням, підтримуючи розумні пристрої та зарядні станції для електромобілів, дозволяючи насолоджуватися гнучкістю в налаштуваннях енергосистеми. Вибирайте між різними режимами роботи, включаючи паралельне підключення до мережі та готовність до VPP, відкриваючи нові можливості для інтеграції на енергетичних ринках.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 24 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| AC OUTPUT. Номінальна напруга | 220 В / 50 Гц |
| DC INPUT. Max. PV array input power | 9000 Вт |
| DC INPUT. Max. PV input voltage | 600 В |
| DC INPUT. Max. input current | 16 A / 16 A |
| DC INPUT. Діапазон напруги DC МРРТ | 70-550 В |
| MPPT / strings per MPPT | 2 (1 /1) |
| АКБ. Макс. струм заряду / розряду | 30 А |
| АКБ. Номінальна напруга | 80 ~ 480 В |
| АКБ. Номінальна потужність при роботі (від АКБ) | 6000 Вт |
| АКБ. Пікова потужність (від АКБ) | 9000 VA — 10 секунд |
| Захист | IP65 |
| Країна походження | Китай |
| Номінальна потужніть по змінному струму АС | 6000 Вт |
| Розмір нетто (ДхШхВ) | 482×417×181 мм |
| Торгова марка | SOLAX Power |
| Час перемикання у EPS режим | < 0.1 с |
- Ціна: 47 967 ₴


