
влевовправо
Інвертор ProSOLAX Х3-HYBRID 10 kW-D
- В наявності
- Код: X3-Hybrid-10-D
100 890 ₴
+380 (63) 290-77-47
0662533553
- +380 (66) 253-35-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трифазний гібридний інвертор
Інтелектуальний:- Перевантажувальна потужність EPS: до 150% протягом 10 секунд
- Час перемикання: <10 мс
- Швидке налаштування за допомогою U-диска
- Сумісність з літій-іонними та свинцево-кислотними акумуляторами
- Сумісність з CT, реакція навантаження протягом 0.3 секунд
- Інтелектуальне управління навантаженнями (наприклад, тепловий насос)
- Паралельна робота в мережі та автономно до 150 кВт
- 5 робочих режимів, доступні 2 періоди зарядки
- Підготовлений до VPP, надання додаткових послуг на ринку електроенергії
- Трифазний незбалансований вихід: максимальна вихідна потужність 5 кВт на одну фазу
- Готовий до роботи в режимі EPS без акумуляторів
- Висока безпека: ступінь захисту IP65, інтегрований SPD
- 200% надмірність PV та до 110% перевантажувальна вихідна потужність AC
- Вища ефективність заряджання та розряджання, до 97.5%
- Вбудована функція відстеження тіні
- Вхідний струм 16А DC на один стрінг, підтримка сонячних панелей високої потужності
- До 200% PV вхід
- Збереження надлишкової енергії від PV в акумулятор
- Низька стартова вихідна напруга збільшує робочий час інвертора
- Менші втрати енергії при передаванні від акумулятора до інвертора
- Двократне обмеження пікової вартості, гнучка оптимізація рахунків за електроенергію
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 30 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| AC OUTPUT. Номінальна напруга | 380 В / 50 Гц |
| DC INPUT. Max. PV array input power | 20000 Вт |
| DC INPUT. Max. PV input voltage | 1000 В |
| DC INPUT. Max. input current | input PV1 - 28 А / input PV2 - 16 А |
| АКБ. Макс. струм заряду / розряду | 30 А |
| АКБ. Номінальна напруга | 180 ~ 800 В |
| АКБ. Номінальна потужність при роботі (від АКБ) | 10000 Вт |
| Країна походження | Китай |
| Номінальна потужніть по змінному струму АС | 10000 Вт |
| Торгова марка | SOLAX Power |
| Час перемикання у EPS режим | < 0.1 с |
- Ціна: 100 890 ₴




