
Інвертор SOLAX Power Х1-HYBRID 6 kW-LV
- В наявності
- Код: X1-Hybrid-6.0-LV
41 418 ₴
- +380 (66) 253-35-53

Характеристики інвертора:
Ефективний
- Підвищений розмір PV до 200% і вхідна потужність PV до 150%
- Максимальний вхідний постійний струм 16 А для потужних сонячних панелей
- Максимальний струм зарядки/розрядки до 120 А
- Низька початкова напруга, збільшений час роботи

- Час перемикання рівня ДБЖ < 10 мс
- Підтримка EPS до 200% протягом 10 секунд
- Сумісний із генератором
- Підтримка кількох типів акумуляторів: LFP, свинцево-кислотних, тощо (буде доступне в майбутніх версіях програмного забезпечення)

- Вбудоване відстеження тіней на панелях
- Зручний кольоровий РК-екран
- Розумне керування навантаженнями
- Можливість паралельного підключення до 10 пристроїв для роботи в мережі та поза нею (буде доступне в майбутніх версіях програмного забезпечення)

- Визначення температури клем акумулятора
- Ступінь захисту IP65
- Вбудований SPD (електронний пристрій, для захисту від імпульсних перенапруг)
- Додатковий захист AFCI (іскріння, електрична дуга - опціонально)

Розкрийте весь потенціал нашого вдосконаленого гібридного інвертора зі збільшенням PV до 200%, високою потужністю і гнучкою сумісністю з різними типами акумуляторів. Відчуйте швидкість перемикання на рівні ДБЖ, потужність EPS до 200% протягом 10 секунд і сумісність з майбутніми генераторами. Інвертор підтримує вхідний струм до 16 А для потужних сонячних панелей. Насолоджуйтесь інтелектуальними функціями, такими як вбудоване відстеження тіней, зручний кольоровий РК-екран і розумне керування навантаженнями. Впевнено захищайте свою систему за допомогою таких функцій, як визначення температури клем акумулятора, захист IP65, вбудований SPD і додатковий захист AFCI. Покращуйте свою енергетичну систему за допомогою нашого надійного та адаптивного сонячного інвертора.
Відеопрезентація інвертора X1-HYBRID 6 kW-LV
Відеоінструкція по підключенню інвертора версії EU:
Підключення LV
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 17.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| AC OUTPUT. Номінальна напруга | 220 В / 50 Гц |
| DC INPUT. Max. PV array input power | 12 кВт |
| DC INPUT. Max. PV input voltage | 550 В |
| DC INPUT. Max. input current | 16 A / 16 A |
| DC INPUT. Діапазон напруги DC МРРТ | 80 ~ 520 В |
| MPPT / strings per MPPT | 2 / PV1: 1 ; PV2: 1 |
| АКБ. Макс. струм заряду / розряду | 120 А |
| АКБ. Номінальна напруга | 48 В |
| АКБ. Номінальна потужність при роботі (від АКБ) | 6000 VA |
| АКБ. Пікова потужність (від АКБ) | 12000 VA — 10 секунд |
| Країна походження | Китай |
| Номінальна потужніть по змінному струму АС | 6 кВт |
| Розмір нетто (ДхШхВ) | 397 × 490 × 201 мм |
| Торгова марка | SOLAX Power |
| Час перемикання у EPS режим | < 0.1 с |
- Ціна: 41 418 ₴



