
влевовправо
АКБ HV SOLAX Power 3.6 кВт/год
- В наявності
- Код: T-BAT-SYS-HV-S3.6
53 277 ₴
+380 (63) 290-77-47
0662533553
- +380 (66) 253-35-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висока продуктивність:
- Максимальний безперервний струм зарядки та розрядки — 50А
- Унікальна технологія підігріву батареї, що дозволяє працювати при низьких температурах
Безпека та надійність:
- Надійна літій-залізо-фосфатна (LFP) батарея
- Захист IP65 для внутрішньої та зовнішньої установки
- М'який старт, що захищає батареї та інвертори від раптового підвищення напруги
- Термін експлуатації більше 6000 циклів
Гнучкість:
- Широкий діапазон ємності від 7.3 до 47.9 кВт/год
- Можливість розширення протягом усього терміну служби
Простота встановлення:
- Модулі, що складаються один на одного, легкі та швидкі для встановлення однією людиною
- Попередньо підключені кабелі для швидкого підключення
- Дистанційна діагностика та оновлення через інвертор
- Відчуйте високу продуктивність нашої LFP батареї, з максимальною швидкістю зарядки та розрядки 50А та захистом IP65.
- Унікальна технологія підігріву дозволяє безперешкодно заряджати та розряджати батарею навіть у холодну погоду, забезпечуючи безперервну роботу.
- З довгим терміном служби понад 6000 циклів та широким діапазоном ємності, наша батарея відповідає вашим енергетичним потребам.
- Встановлення є простим завдяки модулям, що складаються один на одного, та попередньо підключеним кабелям, що дозволяє легко встановити систему однією людиною.
- Ви можете покластися на захист м'якого старту та зручність дистанційної діагностики й оновлення через інвертор, що забезпечує додатковий спокій та ефективність.
Основні характеристики та особливості:
- Високий вольтаж;
- Ємність від 7.3 до 47.9 кВт/год;
- Потужність від 5.3 до 23.2 кВт;
- Понад 6000 циклів заряду/розряду;
- Рівень захисту IP65 (встановлення як у приміщені, так і просто неба);
- Швидкий монтаж;
- Вбудована функція підігріву;
- Гарантія 10 років.
Відео за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=BGvWRKXQV1o
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 33.5 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | BAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність АКБ номінальна | 3.68 кВт/год |
| Ємність АКБ реальна | 3.05 кВт/год |
| Гарантія | 10 років чи <6000 Cycles |
| Захист | IP65 |
| Країна походження | Китай |
| Максимальна потужність АКБ | 2.56 кВт |
| Номінальна напруга | 51.2 В |
| Номінальна потужність АКБ | 1.79 кВт |
| Розмір нетто (ДхШхВ) | 510 × 365 × 152 мм |
| Тип АКБ | Li-ion (LFP) |
| Торгова марка | SOLAX Power |
- Ціна: 53 277 ₴




