
влевовправо
Інвертор SOLAX Power Х1-Lite 10 kW-LV
- В наявності
- Код: X1-Lite-10.0-LV
74 650 ₴
+380 (63) 290-77-47
0662533553
- +380 (66) 253-35-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високий ККД
- Збільшення PV на 200% та до 110% потужності змінного струму.
- Пікова видима потужність EPS до 200% протягом 10 секунд.
- Вбудоване відстеження тіней для оптимізації ефективності.
- Максимальний вхідний струм постійного струму 16 А з підтримкою сонячних панелей високої потужності.
- Низька початкова напруга збільшує час роботи системи.
- Час перемикання рівня ДБЖ менше ніж 4 мс.
- Сумісність із CT, реакція навантаження протягом 0,3 с.
- Розумне управління навантаженнями.
- Паралельна робота до 10 пристроїв у мережевому та позамережевому режимах.
- Максимальний зарядний та розрядний струм 250 А.
- Сумісний з генератором.
- Виявлення температури клем акумулятора.
- Ступінь захисту IP65.
- Інтегрований SPD.
- Опціональний захист AFCI.
Розкрийте весь потенціал нашого вдосконаленого гібридного інвертора низької напруги з підвищенням PV на 200%, високою споживаною потужністю та гнучкою сумісністю з різними типами батарей.
Низька початкова напруга продовжує час роботи MPPT із вбудованим відстеженням тіней.
Система підтримує налаштування мікромережі, перетворюючи вашу існуючу мережеву систему. Вона пройшла понад 140 професійних тестів, що гарантує відповідність найвищим стандартам безпеки та надійності.
Додаткові функції включають захист AFCI, перевантаження EPS на 200% протягом 10 секунд та швидке відключення RSD.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 37.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| AC OUTPUT. Номінальна напруга | 220 В / 50 Гц |
| DC INPUT. Max. PV array input power | 600 V |
| DC INPUT. Max. input current | 32 A / 32 A |
| DC INPUT. Діапазон напруги DC МРРТ | 50 ~ 550 V |
| MPPT / strings per MPPT | 2 (2 / 2) |
| АКБ. Макс. струм заряду / розряду | 220 А |
| АКБ. Номінальна напруга | 48 В |
| АКБ. Номінальна потужність при роботі (від АКБ) | 10000 VA |
| АКБ. Пікова потужність (від АКБ) | 20000 VA — 10 секунд |
| Країна походження | Китай |
| Номінальна потужніть по змінному струму АС | 10 кВт |
| Розмір нетто (ДхШхВ) | 652.5 x 462.5 x 259.8 мм |
| Торгова марка | SOLAX Power |
| Час перемикання у EPS режим | < 4 мс |
- Ціна: 74 650 ₴


