
АКБ HV SOLAX Power T-BAT H 2.7, 2.7 кВт/год
- В наявності
- Код: T-BAT-H2.7
40 533 ₴
- +380 (66) 253-35-53
- Високовольтна акумуляторна батарея (АКБ): Вбудована технологія автоматичного поповнення заряду запобігає надмірному розряду акумулятора, забезпечуючи стабільну роботу.
- Тип акумулятора LiFePO4: Використання безпечного та надійного типу акумулятора з високопродуктивними процесорами підвищує загальну ефективність та надійність системи.
2. Зручність для користувача- Модульна конструкція: Легке встановлення та інтеграція завдяки модульній конструкції системи.
- Універсальність монтажу: Підходить для внутрішньої та зовнішньої установки, підтримуючи монтаж на підлозі (клас захисту IP65).
3. Надійність- Довгий життєвий цикл: Понад 6000 циклів забезпечують тривалу експлуатацію без втрати продуктивності.
- Працездатність при низьких температурах: Унікальна технологія нагріву дозволяє АКБ ефективно функціонувати навіть при низьких температурах.
4. Моніторинг- Дистанційна діагностика: Можливість віддаленої діагностики несправностей через додаток або веб-портал.
5. Сервісна підтримка в Україні6. Гарантія від виробника 10 років чи 6000 циклів
Акумуляторна система SolaX легко інтегрується з гібридним інвертором, пропонуючи унікальну технологію нагріву, безпечний тип акумулятора LiFePO4 і високопродуктивні процесори. Створіть систему "все-в-одному" разом з нашим X3-Hybrid G4 та Matebox. Завдяки модульній конструкції та легкому монтажу, система підтримує установку на підлозі і забезпечує надійну роботу за різних температурних умов. Система запобігає надмірному розряду батареї, має клас захисту IP65 для використання як всередині, так і зовні приміщень, дозволяє дистанційно діагностувати несправності та включає кілька інтерфейсів зв’язку. Використання міжнародно визнаних брендових компонентів, тривалий життєвий цикл і сертифікати безпеки забезпечують надійне рішення для користувачів у всьому світі.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 34.5 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | BAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність АКБ номінальна | 2.7 кВт/год |
| Ємність АКБ реальна | 2.24 кВт/год |
| Країна походження | Китай |
| Макс. струм заряду/розряду | 30 А |
| Номінальна напруга | 102.4 В |
| Розмір нетто (ДхШхВ) | 482.5х471.5х153 мм |
| Термін служби [90% DOD] | 6000 циклів |
| Торгова марка | SOLAX Power |
- Ціна: 40 533 ₴




