Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий інвертор PROSOLAX X3-FTH-125K 125kW
Основні характеристики:- Номінальна потужність: 125 кВт
- Ефективність: до 99.9%
- Діапазон напруги MPPT: 180-1000 В
- Кількість MPPT: до 12
- Степінь захисту: IP66
- Висока ефективність: Інвертор PROSOLAX X3-FTH-125K забезпечує максимальну ефективність до 99.9%, що дозволяє максимально використовувати сонячну енергію
- Велика потужність: Ідеальний для великих фотоелектричних проектів, забезпечує потужність до 100 кВт
- MPPT: Підтримка до 12 незалежних MPPT, що дозволяє оптимізувати використання енергії
- Висока надійність: Інвертор має стійкий дизайн і надійність, що гарантує довговічність і надійну роботу
- Інтелектуальне управління: Вбудовані функції для віддаленої настройки та оновлення, що спрощує обслуговування
- Захист: Повний захист від перевантажень та короткого замикання, що забезпечує безпеку експлуатації
- Підвищена енергоефективність: Інвертор підтримує 150% перевантаження вхідної потужності та 110% перевантаження вихідної потужності
- Інтелектуальна діагностика: Підтримка діагностики I-V кривої для оптимізації виробництва енергії
- Компактний дизайн: Легкий та компактний дизайн інвертора з розумною системою охолодження, що збільшує термін служби вентилятора
- Контроль експортної потужності: Вбудовані функції контролю експортної потужності
- Підтримка комунікації по лінії живлення: Вбудована підтримка PLC для віддаленої настройки та моніторингу
Інвертор PROSOLAX X3-FTH-125K є ідеальним вибором для комерційних та промислових проектів, забезпечуючи ефективне та безпечне використання сонячної енергії.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 87 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| AC OUTPUT. Номінальна напруга | 380 В / 50 Гц |
| DC INPUT. Max. PV array input power | 188 кВт |
| DC INPUT. Max. PV input voltage | 1100 В |
| DC INPUT. Max. input current | 32 А |
| DC INPUT. Діапазон напруги DC МРРТ | 180-1000 В |
| MPPT / strings per MPPT | 12 / 2 |
| Захист | IP66 |
| Номінальна потужніть по змінному струму АС | 125 кВт |
| Розмір нетто (ДхШхВ) | 985×660×327.5 мм |
| Торгова марка | SOLAX Power |
- Ціна: 175 938 ₴



