
Тепловий інверторний насос Bridge CP320ES/3, 32-8 кВт, Wi-Fi, 380 В, тепло/холод
- В наявності
- Код: CP320ES/3
187 885 ₴
+380 (63) 290-77-47
0662533553
- +380 (66) 253-35-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловий інверторний насос Bridge CP320ES/3 – це потужне та енергоефективне рішення для нагріву та охолодження води у басейні об'ємом від 90 до 110 куб.м (з накриттям) в будь-яку пору року. Насос працює на вулиці і перетворює тепло з повітря на тепло для води за допомогою титанового теплообмінника.
Переваги теплового інверторного насоса:- Високе енергозбереження досягається за рахунок використання компресора зі змінною частотою (інвертора) і двигуна вентилятора з регульованою швидкістю, які працюють в діапазоні низьких частот і низьких швидкостей, відповідно.
- Три режими роботи для максимальної ефективності: Power (швидкий), Smart (розумний), Silent (тихий), кожний з яких може бути в комбінації з авторежимом, режимом обогреву або охолоджування.
- 5 рівнів захисту, включно із самодіагностикою та авторазморожуванням.
- Функція тепло/холод дозволяє використовувати пристрій не тільки для обігріву, але й для охолодження води в спекотні дні.
- Вбудований Wi-Fi модуль – керуйте налаштуваннями насоса дистанційно через смартфон.
- Функція самодіагностики - на дисплей виводиться код помилки.
- Ротаційний компресор – японська якість і довговічність.
- Автоматичне розморожування.
- Титановий теплообмінник у ПВХ-корпусі – стійкість до корозії та довгий термін служби.
- Робота до -15° С.
- Тепловий насос треба встановлювати на вулиці, вентилятором у напрямку переважаючих потоків вітру, в захищеному від дітей просторі.
- Треба встановити коннектор для відведення конденсату.
- Треба підключити обладнання до заземлення.
- У зимовий період насос треба захищати від снігу.
- При підготовці обладнання до зимового періоду, необхідно повністю злити воду з титанового теплообмінника.
- Не рекомендується встановлювати дане устаткування поблизу заїзду автомобілів, щоб уникнути попадання бруду в тепловий насос.
- Використовувати теплозберігаюче накриття на басейн і термоізоляцію на трубопроводі для зменшення теплових втрат і скорочення часу на нагрівання.
З тепловим інверторним насосом Bridge CP320ES/3 ваш басейн завжди буде мати комфортну температуру, незалежно від погоди!
Гарантія 1 рік.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| C.O.P. (повітря і вода 26°C) | 7.2~16.1 |
| C.O.P. (повітря15°C, вода 26°C) | 5.1~7.8 |
| Wifi керування | Да |
| Вага нетто/брутто | 105/116 кг |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна теплова потужність (повітря і вода 26°C) | 32 кВт |
| Напруга живлення | 380 В / 50 Гц |
| Номінальний струм | 8~0.8 А |
| Об'єм басейну (рекомендація) | 110-140 м3 |
| Підключення | 50 мм |
| Рекомендований проток | 11 м3/г |
| Розмір нетто (ДхШхВ) | 107x43x124.5 см |
| Розмір пакування (ДхВхШ) | 113x53x128 см |
| Рівень шуму (1 м) | 46~56 дБ (A) |
| Рівень шуму (10 м) | 26~36 дБ (A) |
| Споживана потужність | 5.8~0.6 кВт Вт |
| Теплова потужність (повітря 15°C, вода 26°C) | 23.0~5.9 кВт |
| Теплова потужність (повітря і вода 26°C) | 32~8.0 кВт |
| Теплообмінник | Титановий в ПВХ корпусі |
| Тип компресора | Ротаційний DC-Inverter |
| Торгова марка | Bridge |
| Холодоагент | R32 |
- Ціна: 187 885 ₴
